Каталог
О нас

Місія:сформувати нове бачення зручності та безпеки під час користування автомобілем. Ми позиціонуємо автоаксесуари не як зайву статтю витрат, а як необхідність, що забезпечить комфортне користування автомобілем, надійність і спокій під час надзвичайних ситуацій на дорозі. 

Цілі:підвищити безпеку під час користування автомобілем; сформувати довіру до брендів, які ми представляємо; зробити наші товари невід’ємною частиною вашої турботи про тих, хто користується автомобілями.

Принципи:ми пропонуємо лише якісну продукцію, виконуємо замовлення швидко та вчасно для того, щоб ваші клієнти та водії відчули на собі переваги використання наших автоаксесуарів.

 

ПП «Інстал – Сервіс» - національний дистриб`ютор медичних аптечок та автомобільних аксесуарів, що вдало зарекомендував себе на ринку України та вже понад 15 років стрімко розвивається.
Наша компанія має великий досвід в якості надійного, стабільного та порядного постачальника, що підтверджує клієнтська база, в яку входять топові автомобільні компанії України.  

ПП «Інстал – Сервіс» є офіційним представником ТМ Poputchik, Active Baby, а також ПП «ІНСТАЛ-СЕРВІС» - Імпортер та єдиний ексклюзивний постачальник Bottari, Grand Prix, Martin Brown, GoodBike, Bimbo Bike, Revolution по всій території України.

Гарантія на весь товар даних торгових марок від постачальника 12 місяців. 

Вся наша продукція сертифікована, згідно чинного законодавства України, а набори дорожньої технічної допомоги укомплектовані згідно вимог ПДР України.


 

Наші партнери:

Партнери