Каталог

Про нас

О нас

Місія:сформувати нове бачення зручності та безпеки під  час користування автомобілем. Ми позиціонуємо автоаксесуари не як зайву статтю витрат, а як необхідність, що забезпечить комфортне користування автомобілем, надійність і спокій під  час надзвичайних ситуацій на дорозі. 

Цілі:підвищити безпеку під час користування автомобілем; сформувати довіру до брендів, які ми представляємо; зробити наші товари невід’ємною частиною вашої турботи про тих, хто користується автомобілями.

Принципи:ми пропонуємо лише  якісну продукцію, виконуємо замовлення швидко та вчасно для того, щоб ваші клієнти та водії відчули на собі переваги використання наших автоаксесуарів.

 

ПП «Інстал – Сервіс» - національний дистриб`ютор медичних аптечок та автомобільних аксесуарів, що вдало зарекомендував себе на ринку України та вже понад 15 років стрімко розвивається.
Наша компанія має великий досвід в якості надійного, стабільного та порядного постачальника, що підтверджує клієнтська база, в яку входять топові автомобільні компанії України.  

ПП «Інстал – Сервіс» є офіційним представником ТМ Poputchik, Inauto, Active Baby по всій території України.
Вся наша продукція сертифікована, згідно чинного законодавства України, а набори дорожньої технічної допомоги укомплектовані згідно вимог ПДР України за 2019 рік.

ПП «Інстал – Сервіс»  відкритий для співробітництва на постійній основі.  Ми пропонуємо гуртові поставки асортименту продукції, представленої на сайті. Наша компанія враховує побажання клієнтів, пропонує персональний підхід до кожного, а також оперативне рішення будь-яких питань, що виникають в процесі співпраці. 
Автомобільні набори, які виготовляє наша компанія, комплектуються наступними засобами технічної допомоги:

  • Вогнегасник порошковий
  • Аптечка медична автомобільна (згідно вимог ДСТУ)
  • Трос буксирний
  • Рукавички робочі
  • Знак аварійної зупинки

Також можливі варіанти комплектації автонаборів за індивідуальним замовленням.

Наші партнери:

Партнери

Також Ви можете стати частиною або партнером нашої компанії: