Історія створення та розвитку

Офіс компанії Poputchik.ua 

«Історія успіху нашої компанії ПП «Інстал – Сервіс» це захоплива подорож у світ автомобільних інновацій, яка розпочалася в далекому 2008 році. У ті часи, ми цілком заслужено мали титул «маленька, але мрійлива та амбіційна компанія», адже все починалося з невеликого офісу, де ми створювали неперевершені сумки органайзери та складні набори для автомобілістів.

Завжди прагнучи йти вперед і завойовувати нові вершини, ми швидко зрозуміли, що наша мета — це перевернути уявлення про автомобільні набори та оптимізувати для водіїв комплектацію найнеобхіднішого в авто. І ми цього досягли, попит підтвердив, що клієнтам потрібне комплексне рішення безпекового набору автомобіліста. 

Оптові клієнти та автосалони

З часом, наш потужний ріст здійснив нашу мрію — ми стали надійними партнерами для оптових клієнтів та автосалонів, завоювали довіру й лояльність наших клієнтів. На нашому шляху до успіху, ми запропонували споживачеві унікальну лінійку брендованих товарів і зосередились на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Та це лише початок! Вже у 2014 році, ми зареєстрували власну торговельну марку Poputchik, що стала синонімом якості та довіри.

Новий ринок автомобільних аптечок

А рік 2018 став вирішальним — ми підкорили новий ринок, а саме медичних виробів, починаючи зі створення аптечок.  Декларація відповідності є гарантом якості медичних виробів представлених у нашому асортименті, щоб дати нашим клієнтам повну впевненість в надійності нашої продукції.

Складські приміщення та продукція

Сьогодні ж компанія Poputchik є гордим національним дистриб'ютором медичних аптечок та автомобільних аксесуарів. Наші просторі склади та виробничі приміщення, що налічують близько 1500 м² та сотні тисяч готової продукції на них, свідчать про наш безмежний потенціал та серйозність наших намірів.

На разі, ми можемо похизуватись величезним досвідом як надійного, стабільного та порядного постачальника, оскільки до наших послуг звертаються топові автомобільні компанії, маркетплейси, інтернет-магазини та гіпермаркети України.

Наша місія та цілі

Місія нашої команди — сформувати нове бачення зручності та безпеки під час користування автомобілем. Ми гордо позиціонуємо автомобільні набори, як необхідну складову для комфортного та безпечного користування авто, вони забезпечать надійність і спокій навіть у найскладніших дорожніх ситуаціях.

Наші цілі постійно ростуть — ми націлені підвищити безпеку на дорогах, заслужити повну довіру наших клієнтів до брендів, які ми представляємо, та включити наші товари у стандартну комплектацію нових автомобілів.

Основні принципи, на яких ми будуємо свою роботу, — це не лише якість продукції, а й оперативність у виконанні та європейські стандарти складових. Наша продукція сертифікована відповідно до чинного законодавства України, а набори дорожньої технічної допомоги укомплектовані згідно вимог ПДР України.

Ми прагнемо не просто задовольнити очікування наших клієнтів, а перевершити їх, забезпечуючи нашим клієнтам найкращий досвід користування нашими автотоварами. Кожен день наша команда вдосконалюється, залучаючи талановитих фахівців, що розділяють нашу пристрасть до автомобільного світу.

Ми віримо, що майбутнє належить тим, хто постійно змінюється і прогресує. Тому ми з нетерпінням чекаємо нових викликів та можливостей, які дозволять нам продовжувати нашу місію — зробити життя автовласників ще комфортнішим, безпечнішим та незабутнім. 

P.S.

Дякуємо вам, нашим улюбленим клієнтам, за підтримку та довіру. Ми вдячні за можливість бути частиною вашого життя на дорозі, допомагаючи забезпечити комфорт та безпеку під час подорожей. Разом ми створюємо майбутнє, де автомобільна культура привносить радість та впевненість на кожному кілометрі.

З повагою, Команда Poputchik ПП «Інстал – Сервіс»