Дарувати чи отримувати подарунок – це завжди про емоційну складову взаємозв’язків між людьми. Коли розглядається тема подарунків, виникає ряд запитань: які вподобання отримувача, що саме обрати, яким має бути презент? Буде то подарунок хлопцю, чоловіку, партнеру, колезі по роботі, чи корпоративним клієнтам, якщо серед інтересів є авто, то Вам 100% до нас.

Серед величезного асортименту товарів варто звертати увагу на ті подарунки чоловікам, що стануть доречними, будуть корисними й ще довгий час викликатимуть теплі спомини про Вашу турботу. То ж ми провели дослідження, та пропонуємо Вам готові рішення.

Ось ТОП 5 варіантів, кращих подарунків для чоловіків (серед яких Ви сто відсотків знайдете саме той, що абсолютно й повністю відповідатиме Вашому запиту:

  1. Набори автомобіліста
  2. Автомобільні аптечки
  3. Чохли для коліс та автомобільні тенти
  4. Буксирувальний трос
  5. Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Набори автомобіліста від Poputchik.ua 

Якщо потрібен ідеальний подарунок чоловіку, то ось він. Точніше вони – набори автомобіліста від відомого бренду Poputchik. Наші експерти створюють набори відповідно основних запитів, щоб вони закривали головні потреби водія в дорозі, тому вони компактні, добре організовані та зручно зберігаються в багажному відділенні автомобіля. Вашому вибору стануть набори євростандарт, а також модельні набори, набори для легкових авто та кросоверів, універсальні та компакт. Зазвичай вони містять у собі такі девайси, як автомобільна аптечка, вогнегасник, сигнальний жилет, буксирувальний трос, знак аварійної зупинки та інші не менш потрібні в дорозі речі.

Також, за допомогою нашого менеджера чи самостійно, Ви маєте можливість створити власний набір подарунок в автомобіль адже усі комплектуючі, що входять до наборів, є в наявності на нашому сайті , і питання «що подарувати чоловікові?» буде закрите.

  Автомоюільні набори

Автомобільні аптечки від Poputchik.ua 

На перший погляд дивно отримувати в подарунок чи дарувати автомобільну аптечку(до речі, на нашому сайті представлений широкий вибір автомобільних аптечок). Але, обставини та статистика ДТП говорять про інше, то ж аптечка автомобіліста вже давно тримає лідерські позиції в подарункових хіт-парадах для автомобілістів. Серед нашого асортименту є аптечки, котрі  укомплектовані згідно ДСТУ, також згідно DIN (це євростандарт, який визначає мінімальний набір предметів, що повинні бути включені в аптечку для автомобіля.). Тож в разі, коли потрібно надати першу домедичну допомогу, якісна автомобільна аптечка завжди буде під рукою. Наші аптечки упаковані в яскраві футляри, які відразу помітні в разі неочікуваних ситуацій, вони легко зберігаються в автомобілі, а надійні футляри забезпечують захист від вологи та перепаду температур. Також звертаємо Вашу увагу на те, що аптечки від бренду Poputchik мають відповідні сертифікати.

Автомобільні аптечки

Чохли для коліс та автомобільні тенти 

Чохли для колыс та автомобільні тенти - також гарні ідеї подарунків для чоловіків, які турбуються про своє авто. Ці девайси про корисність практичність та організованість. Тенти на авто призначені для використання в будь яку пору року, та нададуть захист від негативного впливу природніх явищ, таких як ультрафіолетове випромінювання, снігопади, сильні пориви вітру адже все це шкодить лакофарбовому покриттю, та псує зовнішній вигляд автомобіля. За відсутності захищеного паркінгу – тент на авто є оптимальним бюджетним рішенням, для власника автомобіля у нас вони представлені в усіх розмірах від S до XXL.

Чохли ж для коліс допоможуть тримати в належному стані, гуму з авто поза сезоном, а також в естетичному й організованому зберіганні запасного колеса в багажному відділі автомобіля, перед придбанням важливо визначити розмір колеса автомобіля і обрати чохли, які підходять саме для цього розміру.

Чохли для коліс

Буксирувальний трос від Poputchik.ua 

Це крутий подарунок для автомобілістів, які на ти з мандрівками та труднощами, особливо коли вони не обирають проторені шляхи, а радо зустрічаються віч-на-віч з перешкодами. Подають руку допомоги не тільки тим, кого знають, а й десь на узбіччі де відсутні дороговкази й надійність має не аби-який сенс. Наші буксирувальні троси уособлюють у собі міць та впевненість кожен з них доставляється в стійкому до механічного впливу чохлі, в якому приємно дарувати та зручно зберігати. При виборі тросу обов’язково зважайте на його довжину та вантажопідйомність. Важливо, щоб трос був достатньо гнучким та маневреним для зручного використання, тож довжина троса має бути не меншою, ніж 4-5 метрів. У нас виз найдете троси вантажопідйомність яких від 7 тонн до 22.

Трос буксирувальний

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора - це ще один корисний подарунок автолюбителю/водію. Адже кожен автовласник знає, що володіння власним зарядним пристроєм дає змогу власноруч вирішувати проблеми з розрядженим акумулятором та не мати залежності від сервісу чи інших автовласників, тож це доречні подарунки, як цивільним так і військовим. Детально з характеристиками по кожному товару Ви можете ознайомитись на нашому сайті, головне потрібно зважати на тип акумулятору автомобіля, це може бути свинцево-кислотний, гель-акумулятор чи літій-іонний. Та відповідної потужності, яка враховує величину акумулятора вашого автомобіля. Надто слабкий зарядний пристрій може бути неефективним, а надто потужний - може негативно впливати на акумулятор.

Також, якщо планується використання зарядного пристрою в польових умовах, то легкість і портативність є важливими факторами. Девайси які є в нашому асортименті переважно мають вбудовані заходи безпеки, такі як захист від короткого замикання, захист від перевантаження, індикатори стану заряду, що робить їх використання надійнішим і безпечнішим.

Пускозарядні пристрої

Який би з цих подарунків Ви не обрали, кожен з них лишить по собі приємні емоції, та практичне рішення на довгий час.

А Poputchik.ua Вам в цьому допоможе.