Зміст:

 1. Чому кожному водію життєво важливо мати автонабір в своєму авто?
 2. Які є типи та комплектації наборів автомобіліста?
 3. Список обов'язкових речей в машині: що входить в набір автомобіліста?
 4. Яка аптечки входить до автомобільного набору?
 5. Індивідуальні набори автомобіліста - зберіть свій автонабір
 6. Де можна купити набір автомобіліста?

Автомобільний набір - для кожного відповідального автовласника це не просто слова, а річ яка беззаперечно має бути в авто. Безпека на дорозі має велике значення, саме тому ми, як компанія виробник  закріплюємо культуру водіння, а наші клієнти свідомо дотримуються правил дорожнього руху, дбають про безпеку на дорозі і відповідально ставляться до володіння автомобілем.

Чому кожному водію життєво важливо мати автонабір в своєму авто?

Набір автомобіліста – це обов’язковий комплект, який має бути в кожному авто. Він включає різноманітні автоаксесуари та пристрої, які допоможуть надати першу допомогу або вирішити неприємні ситуації на дорозі для вашого або інших транспортних засобів. Важливо пам’ятати, що наявність такого набору є обов’язковим згідно з правилами дорожнього руху. Порушення цього пункту може супроводжуватися попередженнями або штрафами, якщо виявиться відсутність важливих компонентів, які входять до даного комплекту.

Які є типи та комплектації наборів автомобіліста?

Якщо запитати водіїв, «Які речі мають бути в авто?» Кожен водій матиме відповідь, але база буде спільна, це - аптечка, вогнегасник і знак аварійної зупинки. У нас ви знайдете рішення у вигляді запропонованих варіантів:

 1. Обов’язковий набір автомобіліста
 2. Універсальний набір автомобіліста
 3. Набір автомобіліста для виїзду за кордон
 4. Набір автомобіліста з логотипом авто
 5. Також це може бути ваш особистий варіант, який ви зберете власноруч, або за допомогою нашого менеджера.

Тип 1 Обов’язковий набір автомобіліста

Розглянемо з чого складається обов’язковий набір автомобіліста. Окрім того, що має бути в авто згідно правил дорожнього руху (аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки) в ньому може бути: трос буксирувальний, рукавички, сигнальний жилет, противідкатний упор.

Важливість останнього для автомобілістів важко переоцінити, особливо в ситуаціях, коли авто потребує допомоги через поломку, виснаження акумулятора або інші непередбачені обставини. Основна мета противідкатного упора – зупинити автомобіль від небажаного руху.

Буксирувальний трос хоч і не має бути в автівці згідно ПДР, та все ж буксирування автомобілів – це проблема , яку рано чи пізно зустрічає переважна більшість водіїв. То ж навіть, якщо ви не плануєте використовувати трос регулярно, він може стати запасним планом у випадку непередбачених обставин.

Обов'язковий набір автомобіліста Poputchik.ua

 

Тип 2 Універсальний набір автомобіліста

Універсальні набори технічної допомоги це комплекти, які значно полегшують користування автомобілем. Деякі з них більш розширені за попередній варіант, та включають в себе комплектуючі, що допоможуть вам в різноманітних ситуаціях на дорозі. Тож окрім бази, як то аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, ви можете обрати варіанти з компресором, буксирувальним тросом, стартовими дротами, саперною лопатою, термоковдрою, щіткою для авто, яка допоможе почистити авто від снігу, та пледом що допоможе зігрітися, надати чи отримати допомогу, коли виникнуть проблеми з акумулятором. 

Тип 3 Набори автомобіліста для виїзду за кордон

У реаліях сьогодення виїзд за кордон може бути спонтанним або життєво необхідним. Плануючи подорож на автомобілі за кордон ми пропонуємо набори Євростандарт, які включають в себе базу необхідних речей: аптечка Євростандарт, вогнегасник 2 кг, знак аварійної зупинки, сигнальний жилет та буксирувальний трос.

Список обов'язкових речей в машині: що входить в набір автомобіліста?

Розберемо більш детально склад обов’язкового набору автомобіліста.

 1. Автомобільна аптечка
 2. Вогнегасник
 3. Знак аварійної зупинки

*Автомобільна аптечка - це важливий компонент кожного набору, та є незамінним у критичних ситуаціях. Вона містить різні вироби медичного призначення, для зупинки кровотеч, обробки ран, надання першої домедичної допомоги при опіках, забоях та переломах. 
*Вогнегасник – ще один невід’ємний елемент набору, який може допомогти уникнути серйозних наслідків в разі пожежі (займання палива, мастила, проводки чи металевих поверхонь). 
*Знак аварійної зупинки- теж один з базових компонентів в наборі автомобіліста, оскільки він використовується для подання сигналу інших водіїв про те, що автомобіль зупинився або знаходиться в аварійній ситуації. Цей знак дозволяє збільшити рівень безпеки на дорозі, оскільки інші водії будуть своєчасно попереджені про небезпеку, що загрожує на дорозі. Зауважимо що використання цього знаку - є обов’язковим згідно правил дорожнього руху.

Яка аптечки входить до автомобільного набору?

Відсутність автомобільної аптечки може мати серйозні наслідки для водія та пасажирів, особливо у випадку дорожньо-транспортних пригод або інших нещасних випадків. Автомобільна аптечка може забезпечити необхідні матеріали для надання першої допомоги постраждалим, що може зменшити серйозність та наслідки травм. Наші набори ми комплектуємо автомобільними аптечками таких типів:

 1. Автомобільна аптечка згідно Державного стандарту України 3961-2000 зміна 2, містить необхідні вироби медичного призначення, для надання першої домедичної допомоги при різних типах травм та невідкладних станах, що можуть виникнути в дорозі. Стандарт також встановлює конкретні вимоги до упаковки, маркування та зберігання аптечки з метою забезпечення надійності та зручності використання її наповнення у критичних ситуаціях. Залежно від виду транспортного засобу виділяють два типи: АМА -1(до 9 осіб)  та АМА –2 (9 осіб та більше)
 2. Аптечки згідно ТУ У 21.2-35975233-001:2018 Це перелік медичних виробів та перев’язувальних матеріалів, які призначені для конкретних підрозділів установ, організацій, виробництв, офісів, машин і т.д., з метою надання домедичної допомоги постраждалим та у щоденному використанні. Згідно з рівнем потенційного ризику застосування, ці аптечки відносяться до класу 1, нестерильні, відповідно до ДСТУ 4388. Включають в себе вироби медичного призначення для надання першої долікарської допомоги у випадках різних травм і невідкладних станів, які можуть виникнути під час поїздки. В тому числі засоби для зупинки кровотечі, антисептичні, для штучної вентиляції легень та додаткові вкладення.
 3. Згідно з європейським стандартом DIN 13164, Аптечка DIN має чіткі стандарти щодо складу, які визнані Німецьким інститутом нормування. Аптечка включає засоби для зупинки кровотечі, накладання пов’язок в разі травм й антисептичні та дезінфікуючі засоби для обробки шкіри. Саме цей стандарт широко визнаний і прийнятий в країнах Європейського стандарту, що робить його універсальним і зручним для використання, особливо під час подорожей за кордон.

Детальніше з інформацією щодо автомобільних аптечок ви можете ознайомитися тут.

Індивідуальні набори автомобіліста - зберіть свій автонабір

Якщо ви бажаєте скласти свій власний набір автомобіліста, ми пропонуємо широкий вибір автотоварів та все, що може знадобитися водіям.

Базова комплектація наборів автомобіліста

Базова комплектація наборів автомобіліста зазвичай включає в себе основні предмети для надання першої допомоги для вирішення невеликих, як медичних так і інших проблем під час подорожі.
Ось деякі з компонентів, які можна включити до свого набору:

Варіанти аптечок

Автомобільні аптечки - Вибрати варіанти для індивідуального набору, як тих що відповідають ДСТУ, так і Євростандарту ви можете на нашому сайті.

Варіанти вогнегасників

Вогнегасник є елементом безпеки в автомобілі, оскільки він може допомогти у випадку пожежі, що може виникнути через різні причини, такі як коротке замикання електричної проводки, перегрів двигуна або аварія. Він  повинен бути легким у застосуванні, щоб водій міг швидко використати у випадку екстреної ситуації. Зауважимо, що порошковий вогнегасник вимагає обов’язкового щорічного технічного обслуговування.

Додаткові елементи

Завжди окремо ви можете підібрати як сумки органайзери, так і інші аксесуари, як то буксирувальні троси, знаки аварійної зупинки, компресори, противідкатні упори та інше.

Індивідуальний автонабір Poputchik.ua

Як обрати підходящий набір для вашого авто?

Наш бренд має перевірену роками репутацію щодо комплектації автомобільних наборів першої допомоги. Тож вам залишається визначитись лише з тим, який саме набір вам потрібен, адже кожен набір ви можете доукомплектувати відповідно до ваших потреб.

Де можна купити набір автомобіліста?

Як виробник наборів автомобіліста, ми гарантуємо вам продукцію високої якості та надійності, призначену для забезпечення безпеки водіїв та пасажирів під час дорожніх подорожей. Наші набори автомобіліста складаються з якісних комплектуючих і відповідають всім вимогам безпеки.
Ми гарантуємо швидку доставку та професійне обслуговування.
Купуючи набори автомобіліста, ви можете бути впевнені в їх якості, ефективності та надійності в надзвичайних ситуаціях на дорозі.

Придбати автомобільні набори ви можете, звернувшись до нашого відділу продажів (+38 073 283-24-42 або +38 067 283-24-42) або залишивши заявку на сайті.